Automatische etikettiermachine

Geset 218

3-zijdig verzegelingsetiketteren voor producten in het C-wikkelproces

  • 1 etiket per product
  • Compact, eenvoudig te integreren ontwerp
  • Uitbreidbaar met printtechnologieën voor variabele gegevens
  • Etikettenindeling min. 20 x 25 mm, max. 135 x 300 mm
  • Etiketten tot 300 producten/min

Ontwikkeld voor eenvoudige bediening en systeemintegratie

Het CE-conforme etiketteersysteem Geset 218 is speciaal ontwikkeld voor maximale gebruiksvriendelijkheid en eenvoudige integratie in bestaande productielijnen. Het modulaire systeem etiketteert producten op betrouwbare wijze met behulp van het C-wikkelproces. De geïntegreerde transporttechniek zorgt voor een consistent stabiele productstroom in het etiketteerproces. Etiketteren vindt plaats met een Alpha HSM-hogesnelheidsetikettenapplicator. Dankzij het centrale touchdisplay en de near-field-bediening is de bediening intuïtief - ideaal voor zelfs minder getraind personeel. Snel wisselen van rollen en indelingen vermindert stilstand en verhoogt de flexibiliteit. Product- en etiketafhankelijke parameters kunnen worden opgeslagen en direct worden opgeroepen. De compacte constructie met geïntegreerde besturingsbehuizing, insteekbare componenten en overzichtelijk ontwerp bespaart ruimte en vereenvoudigt het onderhoud. Het systeem kan ook volledig op afstand worden onderhouden voor snelle en efficiënte ondersteuning. Met verschillende interfaces kan het naadloos worden geïntegreerd in moderne productieomgevingen.

Toepassingen

Bijzonderheden

C-wikkelproces voor verpakking in voeding, farma & Co.

Het systeem etiketteert verpakkingen zoals dozen, diepgetrokken trays, dozen en soortgelijke producten. Bij het C-wikkelproces wordt het etiket in een C-vorm om één zijrand van het product geplaatst zodat het de kopse-, boven- en onderkant zonder tussenruimtes omsluit en gelijkmatig hecht. Het is geschikt voor toepassingen in de voedingsmiddelen-, farmaceutische, gezondheidszorg- en thuiszorgindustrie. Ideaal voor sealsluiting en als verzegelbare sluiting. Alle parameters kunnen productspecifiek worden opgeslagen en met hoge nauwkeurigheid worden opgeroepen – ideaal voor wisselende producten en kleine batches.

Optioneel uit te breiden met printtechnologieën

Als variabele gegevens zoals houdbaarheidsdatum of batchnummer op de etiketten moeten worden afgedrukt voordat ze worden aangebracht, kan het systeem eenvoudig worden uitgebreid. Speciale houders voor thermische overdrachtprinter en inkjetprinters maken deel uit van de module en zijn onmiddellijk beschikbaar. Zo kun je jouw hoogwaardige labels bij het etiketteren zeer efficiënt, goed leesbaar en nauwkeurig voorzien van extra coderingen. Wij adviseren je graag over het juiste apparaat.

Schakelkast met IP54 en roestvrijstalen ontwerp optioneel

De besturingsbehuizing kan optioneel worden vervangen door een schakelkast met IP54-bescherming - ter bescherming tegen spatwater tijdens het reinigen. Er is ook een roestvrijstalen versie van het systeem verkrijgbaar, die de corrosiebestendigheid van gevoelige onderdelen zoals de motor en transportband verhoogt in zeer vochtige en veeleisende omgevingen.

Technische gegevens
Applicatiegegevens
Etiketpositie
Kopse kant en bovenkant aan beide zijden, C-Wrap
Maximale etikettenapplicatiesnelheid
300 /min
Productsnelheid tot
30 m/min
Positienauwkeurigheid (+/-)
2 mm
Diameter etikettenrol max.
300 mm
Te etiketteren product
Productafmetingen max. (H×B×L)
350 x 200 x 500 mm
Productafmetingen min. (H×B×L)
10 x 20 x 20 mm
Kenmerken
optionele speciale uitrusting
TTO-drukmodule, Markoprint X1 Printer, Roestvrije uitvoering
Producttransport
Bandtransporteur
Productbeheer
ja
HMI
HMI uitvoering
Touchdisplay
Systeemeigenschappen
Afmeting systeem (HxBxL)
1745 x 728 x 1461 mm
Certificeringen
CE, UKCA
Omgevingstemperatuur
10 - 30°C
Aansluitingen
Aansluitspanning
230 - 230 V
Persluchtaansluiting
6 bar
Netfrequentie
50 - 50 Hz